‘Kung Fu Helden doet wat met een mens, toch zeker met mediapersoonlijkheid Astrid Coppens. Sinds ze in Zuid-Korea het licht zag is ze immers helemaal de sportieve toer op gegaan. En dat Astrid het meent met haar sportieve voornemens, kan Dag Allemaal zelf vaststellen wanneer we op een zonnige lentedag met haar en haar gezin mee op fietstocht door Rotterdam mogen.
“De leukste manier om aan sightseeing te doen!”, zegt Astrid enthousiast. “En op mijn e-bike passen makkelijk twee kinderzitjes, het is echt een flexibele fiets. Ik kijk er al naar uit om m’n dochtertjes Billy-Ray en Joey-Lee zo samen naar school te brengen, want begin juni mag de jongste naar het instapklasje.”
“Lange fietstochten maken vinden we ook zalig”, vervolgt Astrid. “Thuis doen we dat bijvoorbeeld van Knokke naar Cadzand. In New York heb ik ook al eens gefietst, dat kan daar perfect veilig. Maar in Los Angeles, waar ik destijds woonde… Levensgevaarlijk om je daar op de fiets in het verkeer te begeven. Er zijn gewoon geen fietspaden in die stad!’