Blijft Anke Helsen in Familie?

Foto: VTM

Volgens insiders hebben de makers van ‘Familie’ en actrice Janine Bisschops in onderling overleg besloten dat zij niet meer terugkeert om haar rol als Brigitte in de dagelijkse VTM-serie weer op te nemen. Dat schrijft Dag Allemaal.

Hoe het nu verder moet met het personage Brigitte is evenwel nog niet geweten. Blijft ‘tijdelijke vervangster’ Anke Helsen alsnog de rol vertolken? Ze had immers aangegeven dat ze niet stond te springen om weer voltijds te gaan acteren, net nu ze van haar pensioen aan het genieten was.

Een andere mogelijkheid is dat de makers Brigitte laten sterven of haar naar het buitenland laten verhuizen met haar love interest Marcel, gespeeld door Hugo Sigal. Of blijft Brigitte een centraal personage en zal nog een derde actrice voortaan in haar huid kruipen? Het zijn allemaal vragen waarop de makers van ‘Familie’ zo snel mogelijk een antwoord hopen te vinden.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van mudoo.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.