Gert Verhulst: “Dit is wie wij zijn”

Foto: Fonny Gijsels

Lekker nieuws voor al wie maar niet genoeg krijgt van De Verhulstjes. De populaire familie brengt een eigen roséwijn op de markt. Geteeld, geplukt, geplet en gebotteld in een Zuid-Franse wijngaard. NINA, de weekendbijlage bij Het Laatste Nieuws mocht als eerste gaan proeven.

“Dit idee is organisch gegroeid”, vertelt Gert Verhulst hierover. “Maar ik ben een ondernemer, hè. Ik vind het leuk om dingen op poten te zetten, om een product mee te ontwikkelen. Maar het verhaal moet altijd kloppen”, benadrukt hij.

“Het zou heel raar zijn mochten wij, ik zeg maar wat, plots autobanden van ‘De Verhulstjes’ uitbrengen. Maar deze rosé? Dit is logisch, dit past bij ons, dit is wie we zijn”, besluit hij.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van mudoo.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.