Heidi De Grauwe maakt comeback op het scherm

Foto: VTM

Actrice Heidi De Grauwe was lang een vaste waarde in de Vlaamse soapwereld. Eerst in ‘Wittekerke’ en later ook in ‘Familie’, maar vervolgens verdween ze wat meer in de luwte. Na enkele jaren acteren onder de radar heeft Heidi nu weer eens een prominente rol te pakken.

In de nieuwe serie ‘Life Happens’ speelt ze Eva, een businessvrouw die ook nog eens een tienerdochter in het gareel moet zien te houden. Een verhaallijn die enigszins herkenbaar is voor de actrice. 

“Harmonie vinden tussen mijn job en mijn gezin is ook voor mij een uitdaging”, geeft ze ruiterlijk toe in een gesprek met het magazine Primo. “Maar het is eveneens ook een prioriteit”, meent Heidi oprecht.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van mudoo.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.