Hier zijn Joren Dumont en Ianthe Tavernier niet zo goed in

Foto: Showcomm bv

In alle stilte hebben ex-‘Blind Getrouwd’-deelnemer Joren Dumont en zijn vriendin actrice Ianthe Tavernier gedurende anderhalve week genoten van een trip naar de zon op het Tunesische eiland Djerba. Hun laatste liefdesvakantie met z’n tweetjes voor ze straks hun dochtertje mogen verwelkomen.

“Het verliefde koppel heeft er niet alleen tijd doorgebracht aan het zwembad en op het strand, ze maakten ook uitstapjes naar het centrum van Djerba, en omstreken. “Winkeltjes in overvloed uiteraard, iedere handelaar probeerde ons naar binnen te lokken”, vertelt Joren aan Dag Allemaal.

“Specerijen in overvloed daar, met heerlijke geuren ook, al kan de kwaliteit soms verschillen. Voor onze nichtjes en neefjes en pete- en metekindjes hebben we knuffels van kamelen en dromedarissen meegebracht. Zo hebben we de lokale economie gesteund”, zegt hij. “Afpingelen, daar zijn we niet zo goed in, die mensen mogen ook iets verdienen. Dus ik denk dat ze wel content waren met ons als klant.”

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van mudoo.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.