MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Huis Gemaakt-koppels staan voor de schrik van elke verbouwer: de badkamer
Televisie

Huis Gemaakt-koppels staan voor de schrik van elke verbouwer: de badkamer

9 mei 2022
Facebook Twitter WhatsApp Email
Emiel & Alexia in Huis Gemaakt - © DPG Media
Emiel & Alexia in Huis Gemaakt - © DPG Media
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Vorige week leverden de drie Huis Gemaakt-koppels een adembenemende woonkamer op.

Juryleden Gert Voorjans, Cerina Marchetta en Hadisa Suleyman namen die woonkamers onder de loep en riepen Younes & Eline uit tot de winnaars van de eerste kamerprijs. Zij verdienen zo 2.000 euro extra renovatiebudget.

Tijd om te bekomen krijgen de koppels niet. Dina Tersago staat al klaar met de volgende deadline en dat wordt de grote schrik van elke verbouwer: de badkamer. De kleinste, maar moeilijkste kamer. Dat weet ook jurylid Hadisa: “Slaapkamer en woonkamer, dat was eigenlijk speeltijd. De badkamer is een ander paar mouwen. Dat is echt – geloof mij – zwaar werk.” Bij sommige duo’s lopen de emoties dan ook hoog op.

Boortmeerbeek (Alexia & Emiel)

In Boortmeerbeek weten Alexia & Emiel perfect wat hen de komende weken te wachten staat.

“De kranen moeten aangaan, het bad moet kunnen vollopen, de douche moet ‘bollen’, de wc moet doorgetrokken kunnen worden… Dat is hier het walhalla van de techniciteit.”

Emiel

Maar ook in het Boortmeerbeekse walhalla van de techniciteit loopt niet alles van een leien dakje. Alexia & Emiel bijten hun tanden stuk op de afvoer en dan moet het loodzware bad van 170 kg nog naar boven gehesen worden… zonder trap.

Beringen (Eline & Younes)

In Beringen beginnen Eline & Younes vol enthousiasme aan hun badkamer. Al zijn ze er toch niet helemaal gerust in.

“We weten nu pas wat het verschil is tussen een plug en een schroef. En daar komen nu opeens ringen bij en tsjoepkes en zo van die toestanden. Wat weten wij daarvan? Ik heb schrik dat het fucked up gaat zijn. Water is dun hé…”

Younes

Toch gaan de twee er als een geolied team tegenaan.

Antwerpen (Cedric & Anaïs)

“In deze badkamer gaan wij creatieve shizzle doen”, kondigt loodgieterszoon Cedric aan in Antwerpen. Het koppel heeft wilde plannen en wil hun badkamer omtoveren tot een ‘wetroom’. “Het is de bedoeling dat je het gevoel hebt dat je in je tuin staat te douchen tussen de planten”, klinkt het. Een idee dat volgens werfexperten Cerina en Johny heel wat potentieel heeft, maar ook grote risico’s inhoudt.

Met die risico’s worden Anaïs en Cedric meteen geconfronteerd. Tijdens het testen van de waterleidingen spuit het water alle kanten uit. De pech stapelt zich op wanneer even later ook nog een kortsluiting volgt, de sneldroogbeton uit een constructie lekt en een gebrek aan hoekprofielen voor de tegels de hele planning overhoop gooit…

Huis Gemaakt, dinsdag 10 mei 2022 om 20.35 uur bij VTM.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Aanbevolen Cerina Marchetta Dina Tersago Gert Voorjans Hadisa Suleyman Huis Gemaakt VTM

Meer nieuws

Familie: Samira’s feest krijgt een vreemde wending

Televisie 27 januari 2023

Thuis: Bob krijgt goed nieuws

Televisie 27 januari 2023

Wittekerke: ‘Bervoets geeft niet op’

Televisie 27 januari 2023

Vanavond worden de Mia’s uitgereikt

Televisie 26 januari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.