Het is ondertussen 20 jaar geleden dat Inge Paulussen meespeelde in de politieserie ‘Witse’. Tot op de dag van vandaag kennen de mensen haar daar nog steeds van en wordt ze daar nog altijd op aangesproken.
“Ik ben er in 2006 bij gekomen, in het derde seizoen. Maar eerlijk: ik vind het niet erg om daarmee geassocieerd te worden, ook al heb ik intussen veel andere dingen gedaan”, zegt ze in Primo.
In al die jaren is er bij Inge heel veel veranderd. Haar zoon Jef was toen nog een kleine baby. Zo lang is het al geleden.
“Maar ik ben die reeks nog altijd erg dankbaar. Ik heb me op die set altijd goed geamuseerd. Al voelde ik na een paar seizoenen ook wel dat het genoeg geweest was. Er dienden zich andere kansen aan, en dan is het ook fijn om verder te kunnen.”
