MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Opvallend duet van Hans de Booij en Wannes Van de Velde in Tien Om Te Zien – De Zomer van 1992
Televisie

Opvallend duet van Hans de Booij en Wannes Van de Velde in Tien Om Te Zien – De Zomer van 1992

27 juni 2021
Facebook Twitter WhatsApp Email
Tien Om Te Zien - De Zomer van 199X - © DPG Media
Tien Om Te Zien - De Zomer van 199X - © DPG Media
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Vanavond flitst Tien Om Te Zien de kijkers terug naar het jaar 1992. De aflevering van vorige week was goed voor 598.000 kijkers en 35,3% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).

In de zomer van 1992 brachten Hans de Booij en Wannes Van de Velde samen een versie van Lichtjes Van de Schelde van Bobbejaan Schoepen uit. Het werd een prachtig duet van deze helden van de kleinkunst dat iedereen stil krijgt.

“Dit is iets heel speciaals! Wannes Van de Velde stond ervoor bekend dat hij nooit op televisie wou komen, nooit. En dan om de één of andere onverklaarbare reden is hij wel naar Tien Om Te Zien gekomen. Dit is écht historische tv!”

Bart Peeters

Nog in 1992 maakt Yasmine haar debuut als presentatrice van Tien Om Te Zien. Wendy Van Wanten en Right Said Fred zorgen voor een hete zomer en er worden speciale Tien Om Te Zien-treinen ingelegd om de talloze fans in Blankenberge te krijgen.

Tien Om Te Zien – De Zomer van 1992, zondag 27 juni 2021 om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO. 

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Hans de Booij Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien - De Zomer van 199X VTM Wannes Van de Velde

Meer nieuws

Trouwen in het kostuum van Dries Mertens? Dat is de droom van Tim in ‘Verliefd, Verloofd, Getrouwd in 24u’

Televisie 7 februari 2023

Sterkste start ooit voor The Masked Singer: maar liefst 1,9 miljoen kijkers zien de ontmaskering van Skiwi

Televisie 7 februari 2023

‘Thuis’: Vicky en Ilias zijn verrast

Televisie 7 februari 2023

Familie: Jamila jaagt Jelle schrik aan

Televisie 7 februari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.