Sinds november 2024 presenteert Tess Goossens op JOE het programma ‘Datenight’. Daarin praat ze openhartig met BV’s over hun eerste verliefdheden, liefdesverdriet en ondeugende geheimen. Maar een andere kijk op relaties heeft ze naar eigen zeggen niet gekregen door het presenteren van dat programma.
“Eigenlijk niet. Maar ik lees al geregeld boeken over relaties en onderwerpen die daarmee te maken hebben. Toen we gestart zijn met mijn vorige, gelijkaardige radioprogramma hebben we veel onderzoek gedaan naar de gewoontes binnen een relatie. Daar kwamen soms frappante cijfers uit waarin ik me dan verdiepte”, zegt Tess i, Primo.
Bij ‘Datenight’ val ik dus niet uit de lucht bij bepaalde uitspraken. Iedereen beleeft zijn relatie op zijn manier en daarover moet je niet oordelen. Misschien zou ik dingen soms anders doen dan de gast, maar ik voel een relatie dan ook op mijn eigen manier aan”, legt ze uit