MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Chris Van den Durpel terug met nieuw programma bij VTM
Televisie

Chris Van den Durpel terug met nieuw programma bij VTM

7 januari 2017
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Op woensdag 11 januari start het nieuwe sketchprogramma van Chris van Den Durpel, ‘Allemaal Chris’. Daarin maken onsterfelijke typetjes als Kamiel Spiessens, Firmin Crets of Jimmy B hun comeback, maar worden ook enkele gloednieuwe typetjes geïntroduceerd zoals podiumbouwer Danny, trucker Igor of Pink Ambition-Annemie.

Allemaal zijn het figuren die erop los Facebooken, instagrammen en faceswappen, en op die manier Chris en zijn typetjes naar 2017 katapulteren. In de eerste aflevering gaat Kamiel Spiessens aan de haal met de smartphone van Koen Wauters en is Stan Van Samang te gast in Jimmy B’s autotalkshow.

Op donderdag 12 januari is ‘De Kroongetuigen’ aan een nieuw seizoen toe. In de documentairereeks van Jeroen Wils worden, aan de hand van getuigenissen van onderzoekers, deskundigen en nabestaanden, de verhalen verteld achter waargebeurde misdaden die ons land hebben beroerd. In de eerste aflevering wordt de zaak Ronald Janssen belicht.

In de laatste aflevering van ‘Lotgenoten’, op maandag 9 januari, blikt Julie Colpaert terug op de treinramp in Buizingen, waarbij 19 mensen het leven lieten en 162 gewonden vielen. De treinramp ging de Belgische geschiedenis in als de meest dodelijke ooit.

Op woensdag start het derde seizoen van van ‘Dynamo: Magician Impossible’, waarin de Engelse magician Dynamo de hele wereld rondreist om iedereen te verbazen met zijn illusies, innovatieve street magic en vingervlugheid. In het nieuwe seizoen komt hij onder andere terecht in New York, Ibiza en Zuid-Afrika.

De VTM-week wordt op vrijdag 13 januari afgesloten met twee topfilms. Eerst is er de vijfvoudig Oscargenomineerde prent ‘The Wolf Of Wallstreet’ van Martin Scorsese, met meesterlijke acteerprestaties van Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie en Matthew McConaughey. Nadien volgt ‘Changeling’ van Clint Eastwood, die genomineerd werd voor drie Oscars. Angelina Jolie vertolkt de hoofdrol.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Voorjaar 2017

Meer nieuws

Thuis: Viv gaat twijfelen

Televisie 20 maart 2023

Familie: Véroniqe neemt Benny in vertrouwen

Televisie 20 maart 2023

Wittekerke: Tante Jos saboteert Naomi

Televisie 20 maart 2023

Lisa: Bezoek voor Gijs

Televisie 20 maart 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.