MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Eenmaal Andermaal: koopt Véronique De Kock een echte Louis Vuitton of een valse?
Televisie

Eenmaal Andermaal: koopt Véronique De Kock een echte Louis Vuitton of een valse?

30 november 2021
Facebook Twitter WhatsApp Email
Véronique De Cock & Axel Daeseleire in Eenmaal Andermaal - © DPG Media
Véronique De Cock & Axel Daeseleire in Eenmaal Andermaal - © DPG Media
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

In een nieuwe aflevering van Eenmaal Andermaal gaan Jacques Vermeire en Axel Daeseleire samen met Christoff & Véronique De Cock op koopjesjacht op ’t Zand in Brugge. Véronique & Axel vinden in een antiekzaak een Louis Vuitton tas voor slechts 300 euro, maar is het wel een echte Louis Vuitton?

Jacques Vermeire & zanger Christoff en Véronique De Cock & Axel Daeseleire gaan op koopjesjacht op één van de grootste brocantemarken van Vlaanderen, ’t Zand in Brugge. Veronique ziet al meteen een Delvaux-draagtas liggen voor 200 euro, maar Axel vindt het een ‘strandzak’. Véronique haalt haar vaardigheden als zakenvrouw boven en krijgt uiteindelijk de tas mee voor 100 euro.

In een antiekzaak ziet ze een Louis Vuitton koffer staan voor een duizelingwekkende prijs van 40.500 euro, maar de verkoopster heeft achteraan in de winkel nog een draagtas voor katten liggen van het prestigieuze merk. De prijs bedraagt 590 euro, maar ze krijgen het uiteindelijk mee voor 300 euro. Maken ze winst of hebben ze een kat in een zak verkocht?

Nadat Véronique twee keer een (vrouwen)object heeft mogen kiezen, kiest Axel het laatste voorwerp: een originele  boomerang en daar is hij heel enthousiast over: “Dit is het eerste object waarbij ik ga huilen omdat ik zelf niet mee mag bieden. Dat meen ik echt!”

Wanneer restaurateur Antje de Louis Vuitton tas bestudeert, heeft ze haar twijfels of het wel een originele tas is en ook Véronique heeft haar bedenkingen. Axel weet niet wat hij hoort: “En dat zegt gij nu pas!” klinkt het vol ongeloof.

Bij Jacques & Christoff verloopt de koopjesjacht iets vlotter. Ze zitten beiden op dezelfde lijn, maar kunnen weinig afpingelen. Ze kopen een tros druiven uit albast voor 140 euro in plaats van 150. Het duo stapt nadien dezelfde antiekwinkel binnen als Axel & Véronique en kan een vintage halsketting van Christian Lacroix op de kop tikken. Ze zijn alvast tevreden van hun aankopen.

Bekijk hieronder de preview van de aflevering:

Eenmaal Andermaal, woensdag 1 december 2021 om 20.40 uur bij VTM.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Axel Daeseleire Christoff Eenmaal Andermaal Jacques Vermeire Véronique De Kock VTM

Meer nieuws

Trouwen in het kostuum van Dries Mertens? Dat is de droom van Tim in ‘Verliefd, Verloofd, Getrouwd in 24u’

Televisie 7 februari 2023

Sterkste start ooit voor The Masked Singer: maar liefst 1,9 miljoen kijkers zien de ontmaskering van Skiwi

Televisie 7 februari 2023

‘Thuis’: Vicky en Ilias zijn verrast

Televisie 7 februari 2023

Familie: Jamila jaagt Jelle schrik aan

Televisie 7 februari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.