MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » F*** You Very, Very Much met Frances Lefebure, vanaf 7 februari op Play4
Televisie

F*** You Very, Very Much met Frances Lefebure, vanaf 7 februari op Play4

27 januari 2022
Facebook Twitter WhatsApp Email
F*** You Very, Very Much - © Streamz
F*** You Very, Very Much - © Streamz
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

F***You Very, Very Much is reeds te bekijken op Streamz, maar vanaf 7 februari zal nu ook Play4 de serie uitzenden. Frances Lefebure speelt samen met Evelien Bosmans en Daphne Wellens de hoofdrol in tijden van Tinder en tofu, gevuld met familie, flirten, drank en vooral heel veel drama.

In een uit de hand gelopen wilde nacht gooit An (Frances Lefebure) haar leven overhoop. Ze ruilt haar ‘shitty’ job en haar zeven jaar relatie in voor een zorgeloos bestaan vol schaamteloze eerlijkheid en rekent vooral op logeerbedden bij haar twee beste vriendinnen: Flo en Violet.

De schuchtere Flo (Evelien Bosmans) worstelt met een leeg bed en een lege bankrekening. Ondertussen probeert de kersvers verloofde Violet (Daphne Wellens) met veel flair een carrière, een affaire en een alcoholprobleem te combineren. Het leven van de drie dertigers ontspoort dan ook in een krankzinnig jaar vol vrolijke chaos.

‘De love interests’ van Frances Lefebure, Evelien Bosmans en Daphne Wellens worden gespeeld door Jonas Geirnaert, Boris Van Severen, Patrick Vervueren, Ramy Moharam Fouad en Titus De Voogdt. Daarnaast vertolken ook Violet Braeckman, Jennifer Heylen, Arne Sierens, Els Olaerts, Katelijne Verbeke, Tiny Bertels, Sofie Decleir, Ruth Becquaert, Peter de Graef, Gene Bervoets en Damiaan De Schrijver rollen in de reeks.

F*** You Very, Very Much sleepte twaalf nominaties in de wacht voor de Ensors, de belangrijkste Vlaamse film- en televisieprijzen.

De reeks werd geschreven door Bert Scholiers, die samen met Jonas Govaerts (Welp) regisseerde. Malin-Sarah Gozin (Tabula Rasa) was executive producer. De reeks werd in 2021 reeds goed onthaald op Streamz.

F*** You Very, Very Much, elke maandag vanaf 7 februari om 21.30 uur op Play4.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Daphne Wellens Evelien Bosmans F*** You Very Very Much Frances Lefebure Play4 Voorjaar 2022

Meer nieuws

Familie: Samira’s feest krijgt een vreemde wending

Televisie 27 januari 2023

Thuis: Bob krijgt goed nieuws

Televisie 27 januari 2023

Wittekerke: ‘Bervoets geeft niet op’

Televisie 27 januari 2023

Vanavond worden de Mia’s uitgereikt

Televisie 26 januari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.