MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Hoe ‘Perfect’ zijn Karen Damen, Goedele Liekens, John Crombez, Niels Albert en Gilles Van Bouwel?
Televisie

Hoe ‘Perfect’ zijn Karen Damen, Goedele Liekens, John Crombez, Niels Albert en Gilles Van Bouwel?

19 april 2017
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Twee jaar geleden stortte Karen Damen zich in een experiment, en ging ze zo perfect mogelijk leven.

Vandaag maakt ze de balans op: ja, ze is bewuster gaan eten.  Ja, ze is consequent gaan sporten.  Ja, ze streeft naar een goede versie van zichzelf.  Maar toch is ze er nog niet. Toch niet volgens de boekjes.   Daarom besluit ze haar levensgewoontes opnieuw onder de loep te nemen maar deze keer doet ze dat niet langer alleen.  Samen met Goedele Liekens, John Crombez, Niels Albert en Gilles Van Bouwel start ze (opnieuw) missie Perfect.
Na een aantal fysieke testen weet het vijftal hoe (erg) het met hen gesteld is.  Maar voor ze zich volledig kunnen overgeven aan de wil van de boekjes moeten ze komaf maken met hun verslavingen en guilty pleasures.

© VIER
© VIER
© VIER
© VIER

Karen, Goedele, Gilles Van Bouwel, John Crombez en Niels Albert nemen de komende weken hun (slechte) levensgewoontes onder de loep: waar schort er wat, en wat kan beter?  Om die vervolgens rigoureus te tackelen: hamburgers maken plaats voor slaatjes, een luie avond in de zetel wordt een laatavondsprint, een kattenwasje wordt een spasessie met aangepaste crèmes, een werkvergadering wordt vervangen door een zen-moment…Allemaal streven ze naar de beste versie van zichzelf (toch volgens de boekjes), en samen werken ze toe naar de grootste uitdaging in hun leven: de 20 kilometer van Brussel.  Dat allemaal om één ding te weten te komen: die gezondheidshype, het consuminderen, het sixpack dat in geen jaar tijd standaard werd voor jonge mannen … word je daar nu echt gelukkiger van?

Perfect, elke donderdag om 20u35 bij VIER.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Voorjaar 2017

Meer nieuws

Welke artiesten treden op in Tulpen Uit Antwerpen?

Televisie 9 februari 2023

Thuis: Rosa krijgt het deksel op de neus

Televisie 9 februari 2023

Familie: Hanne snelt ter hulp

Televisie 9 februari 2023

Wittekerke: Veerle gaat het verkeerde pad op

Televisie 9 februari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.