MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Koffiemenu in vintagekeuken van Véronique Leysen
Televisie

Koffiemenu in vintagekeuken van Véronique Leysen

22 april 2017
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Vanaf maandag 24 april mag Sofie zich een hele week uitleven in de keuken van Véronique Leysen, een bezige bij die net mama is geworden. Als eigenares van twee hippe koffiebars in Antwerpen mag het niet verwonderen dat Véronique een serieuze koffieverslaving heeft. Bovendien heeft ze een voorliefde voor alles wat vintage is. Twee passies die Sofie zonder moeite in haar weekmenu verwerkt. 

Hoewel Véronique opgevoed werd met typische Vlaamse kost, is ze nu verknocht aan de Israëlische keuken. Maandag 24 april staat er een gezonde bonensalade en pittige dukkah-dip op het menu. Met wat sneetjes Libanees brood dippen de dames erop los. Ze komen handen tekort!

In de koffiebars van Véronique wordt er ook ontbijt en brunch geserveerd. Sofie zorgt op dinsdag 25 april voor inspiratie met een powerontbijt op basis van amaranth, chiazaad en gebakken mango. “Ik ga een volledig nieuwe kaart hebben na deze week”, lacht Véronique enthousiast. Ook buurvrouw Evi komt langs om te proeven van de ontbijtpap.

Op woensdag 26 april leert Sofie Véronique om haar eigen brood te bakken. Sofie kiest voor een groen brood met pijpajuin en spinazie. De ricotta- en pesto-dip maakt het zomerse plaatje helemaal compleet.

Op donderdag 27 april gaan Sofie en Véronique de nostalgische toer op met een klassieke vanille- en mokkapudding in laagjes met geroosterde pecannoten. Hiermee krijgen ze Thomas Vanderveken, de partner van Véronique, meteen stil. Kleine Otto, de pasgeboren zoon van het koppel, laat daarentegen van zich horen: hij wil ook mee aan tafel.

Op vrijdag 28 april gaan Sofie en Véronique voor de laatste keer aan de slag met koffie. Ze maken een hartige amandel-koffiecake mét een Vietnamese ice coffee. Een mooie afsluiter van de week.

Sofie in de Keuken van, maandag 24 t.e.m. vrijdag 28 april om 18.00 uur bij VTM.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Meer nieuws

Thuis: Viv gaat twijfelen

Televisie 20 maart 2023

Familie: Véroniqe neemt Benny in vertrouwen

Televisie 20 maart 2023

Wittekerke: Tante Jos saboteert Naomi

Televisie 20 maart 2023

Lisa: Bezoek voor Gijs

Televisie 20 maart 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.