MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Lady Truckers: Katharina gebruikt haar vrouwelijke charmes in mannenwereld
Televisie

Lady Truckers: Katharina gebruikt haar vrouwelijke charmes in mannenwereld

29 maart 2021
Facebook Twitter WhatsApp Email
Lady Truckers -© DPG Media
Lady Truckers -© DPG Media
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

In een nieuwe aflevering van Lady Truckers maken we kennis met vrachtwagenchauffeur Katharina (26) uit Poelkapelle. Ze zal nooit in haar cabine stappen zonder er goed uit te zien en draagt elke dag make-up. 

Katharina is één jaar Lady Trucker en rijdt sinds enkele maanden voor een klein transportbedrijf. Ze is zelfzeker en gooit af en toe haar vrouwelijke charmes in de strijd om iets gedaan te krijgen.

“Ik draag elke dag make-up, ook al is het een mannenwereld. Dat maakt me zelfzeker en vrouwelijk. Ik gebruik mijn charmes vaak om te vragen of ik voor mag gaan bij het laden en lossen. Als je ze hebt, moet je ze gebruiken!”

Katharina

Naast de kennismaking met Katharina krijgen we ook opnieuw de dagdagelijkse bezigheden van de andere lady truckers te zien. Tineke, Sarah en Chiara starten aan een nieuwe werkdag. Al moet Chiara eerst haar 17 jumping paarden nog voederen. “Ik wou van de paardensport mijn beroep maken maar ik heb een serieuze val gemaakt. Ik ben dan maar overgestapt naar een ander beest: mijn truck!“

Bij vrachtwagenchauffeur Mieke loopt het bijna mis wanneer ze in alle haast een lading bier naar de andere kant van het land moet vervoeren. “Dat was op het randje, maar ik leef gelukkig nog! Ik ben helemaal over mijn toeren!”

Ontdek hieronder het fragment uit de aflevering:

Lady Truckers, dinsdag 30 maart 2021 om 21.50 uur op VTM 2.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Lady Truckers VTM 2

Meer nieuws

Marie Verhulst neemt belangrijke beslissing

Televisie 28 november 2023

Familie: Cédric ontdekt iets van Louise

Televisie 28 november 2023

Thuis: Eddy krijgt het hard te verduren

Televisie 28 november 2023

Isabelle uit ‘Blind Getrouwd’: “Ik voelde me niet gedumpt”

Televisie 27 november 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.