MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Table’O snoept ster af van Meat & Griet
Televisie

Table’O snoept ster af van Meat & Griet

22 februari 2017
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Het tweede bezoek van de jury aan de Kortrijkse pop-ups zit erop. Op dinsdag 21 februari 2017 gingen Sergio, Sepideh en Gert proeven bij Meat & Griet, Filly’s en Table’O. Yannick & Leena van Meat & Griet konden hun ster niet behouden en moesten ze doorgeven aan buren Mitchell & Daniëla van Table’O. Niet alleen mogen Mitchell & Daniëla de ster laten schitteren aan hun raam, ze krijgen er ook 1.500 euro bovenop én Table’O moet alvast niet als eerste pop-up de deuren sluiten.

Mitchell & Daniëla wisten jurylid Gert in te pakken met hun idee rond de QR-codes. Ook de bediening van Daniëla viel in de smaak. De gerechten die in Table’O geserveerd worden, zijn dan weer voor verbetering vatbaar. Vooral “het stukje van E.T.” dat Sergio op zijn bord kreeg. Toch wisten Mitchell & Daniëla de jury het meeste vertrouwen in te boezemen.

Buren Yannick & Leena lieten tijdens de komst van de jury enkele steken vallen. De bediening was niet top en ook de gerechten brachten volgens Gert geen feest op tafel. In Filly’s hadden Fanny & Veronique hun menu een dag voor de komst van de jury veranderd en dat hield risico’s in. Sergio raadde de dames aan om hun eigen gevoel te volgen en zich niet te laten dicteren door hun keukenpersoneel.

Op donderdag 23 februari 2017 zet de jury haar route verder richting TJOP’S, MADAM P. en Het Vijfde Element in Antwerpen. Ook daar valt af te wachten of Karel & Birger hun ster kunnen behouden. Wie kan in Antwerpen de eerste sluiting met een gerust hart tegemoet gaan?

Mijn Pop-uprestaurant 2017, donderdag 23 februari om 20.35 uur bij VTM.

De uitzendingen van Mijn Pop-uprestaurant 2017 zijn live en uitgesteld te bekijken via vtm.be en de VTM-app.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Mijn Pop-Uprestaurant VTM

Meer nieuws

Thuis: Nancy is jaloers

Televisie 23 maart 2023

Familie: De hulp van Vanessa wordt ingeschakeld

Televisie 23 maart 2023

Wittekerke: Tante Jos en Naomi komen in conflict

Televisie 23 maart 2023

Lisa: Gijs en Suzanne maken grootste plannen

Televisie 23 maart 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.