MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Vanavond in ‘Durf Te Vragen’
Televisie

Vanavond in ‘Durf Te Vragen’

28 december 2022
Facebook Twitter WhatsApp Email
Siska Schoeters - © VRT
Siska Schoeters - © VRT
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Humaninterestprogramma waarin Siska Schoeters op een openhartige manier gevoelige thema’s bespreekbaar maakt. Elke aflevering nodigt zij een groep mensen uit waar we stiekem heel veel vragen over hebben, maar die we niet zelf in hun gezicht durven stellen. Siska trekt er met sommige getuigen ook een dagje op uit om hun wereld nog beter te begrijpen.

Aflevering 6 (reeks 4)

Plastische chirurgie zit in de lift. Steeds meer volwassenen en vooral jongeren willen hun uiterlijk veranderen of verbeteren. Het kan gaan om reconstructies, maar in veel gevallen gaat het om cosmetische operaties. Anastasya spendeerde al meer dan 10.000€ aan plastische chirurgie, voor Céline is het een verslaving. Samen met nog 7 andere getuigen beantwoorden ze ongefilterd onze vragen in de studio: “Ben je niet gewoon onzeker?” “Kan je jouw gezicht nog bewegen?” “En doet dat niet heel veel pijn, plastische chirurgie?”. Siska ondergaat een ‘glamourisation’ en gaat mee op ‘botoxconsultatie’ met Claudio.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Aanbevolen Durf te vragen Eén Siska Schoeters

Meer nieuws

Thuis: Onverwachte hulp voor Nancy

Televisie 26 januari 2023

Wittekerke: Astrid laat haar ouders schrikken

Televisie 26 januari 2023

Vanavond worden de Mia’s uitgereikt

Televisie 26 januari 2023

Familie: Vanessa is de kluts kwijt

Televisie 26 januari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.