MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Welke 3 BV’s duidt Staf Coppens aan als De Verraders?
Televisie

Welke 3 BV’s duidt Staf Coppens aan als De Verraders?

6 februari 2022
Facebook Twitter WhatsApp Email
18 BV's spelen onder leiding van Staf Coppens De Verraders - © DPG Media
18 BV's spelen onder leiding van Staf Coppens De Verraders - © DPG Media
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Morgenavond gaat het psychologisch spel van De Verraders van start op VTM. 18 BV’s verblijven 8 weken lang in een kasteel in het Nederlandse Kerkrade, waar Staf Coppens 3 verraders zal aanduiden. Zij elimineren elke nacht één van de bondgenoten. Het wordt een spel volgens leugens en manipulatie. Wie zijn De Verraders en welke BV wordt er al na één nacht geëlimineerd?

Voor wie de spelregels van De Verraders nog niet kent, doet het spel ‘Weerwolven van Wakkerdam’ misschien een belletje rinkelen. 3 Verraders kiezen elke nacht één bondgenoot die wordt ‘vermoord’. De 3 uitverkorenen komen elke nacht samen om de andere deelnemers één voor één te elimineren, maar de bondgenoten kunnen wraak nemen en potentiële verraders uit het kasteel verbannen. Het kamp dat op het einde van het spel in de meerderheid is wint De Verraders.

Staf Coppens zal het spel leiden en duidt de 3 verraders met een tikje op de schouder aan, wanneer alle 18 deelnemers aan een ronde tafel zitten. Wie De Verraders zijn, blijft voor de bondgenoten nog een groot mysterie, maar de kijker krijgt meteen al te zien wie de leugenaars zijn.

Deze 18 BV’s wagen zich aan het psychologisch spel:

Ann Wauters, model Astrid Coppens, zanger Bart Kaëll, bioloog Dirk Draulans, chocolatier Dominique Persoone, journalist Hannelore Simoens, ontwerpster Inge Onsea, acteur Issam Dakka, influencer Jamie-Lee Six, actrice Kim Van Oncen, televisiekok Loïc Van Impe, radiopresentatrice Maureen Vanherberghen, veldrijder Niels Albert, actrice Nora Dari, televisiegezicht Sieg De Doncker, strafpleiter Walter Damen, roeier Ward Lemmelijn en zangeres Wendy Van Wanten.

Ontdek hieronder welke BV’s een verrader willen zijn: (lees verder onder video):

Aan de ronde tafel barst het spel los en zet iedereen zijn beste pokerface op. Nadat de verraders door Staf zijn aangeduid start het spel echt en zijn de eerste spanningen voelbaar. Wanneer de nacht valt, gaan De Verraders voor het eerst in conclaaf en beslissen ze samen welke bondgenoot ze vannacht zullen vermoorden… 

Zilverschat

Overdag gaan bondgenoten en verraders op missie om aan de hand van pittige opdrachten een zo groot mogelijke zilverschat te verzamelen. Hoe meer opdrachten ze tot een goed einde brengen, hoe groter de zilverschat en die schat is op het einde van het spel voor één van de kijkers. Via vtm.be kun je inschatten wie er geëlimineerd en verbannen wordt. De beste kijker wint de gewonnen zilverstaven en dus een stevige geldprijs.

Ontdek hieronder de boodschap van Staf Coppens:

Het wordt een bloedstollend spel vol leugens, manipulatie en verraad en de BV’s worden meer dan ooit geconfronteerd met zichzelf en met dillema’s. Hoever gaan ze om het spel te winnen?

De Verraders, vanaf maandag 7 februari 2022 om 20.35 uur bij VTM.

Lees ook: Deze 18 bekende Vlamingen spelen een spel van leugens en manipulatie in De Verraders

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Ann Wauters Astrid Coppens Bart Kaëll De Verraders Dirk Draulans Dominique Persoone Hannelore Simoens Inge Onsea Issam Dakka Jamie-Lee Six Kim Van Oncen Loïc Van Impe Maureen Vanherberghen Niels Albert Nora Dari Sieg De Doncker Staf Coppens VTM Walter Damen Ward Lemmelijn Wendy Van Wanten

Meer nieuws

Familie: Samira’s feest krijgt een vreemde wending

Televisie 27 januari 2023

Thuis: Bob krijgt goed nieuws

Televisie 27 januari 2023

Wittekerke: ‘Bervoets geeft niet op’

Televisie 27 januari 2023

Familie: Vanessa is de kluts kwijt

Televisie 26 januari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.