MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Annelies leert haar “Hugo”‘ kennen, maar schrijft hem eerst nog een emotionele brief
Televisie

Annelies leert haar “Hugo”‘ kennen, maar schrijft hem eerst nog een emotionele brief

2 februari 2019
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Met gemiddeld 1.202.433 kijkers (live +3), goed voor 50,5% marktaandeel (VVA 18-54), is Blind Getrouwd aan haar beste première ooit toe. De voorbije week zagen we hoe met Jolien & Lenny en Joke & Stijn reeds twee koppels hun ja-woord gaven in de eerste aflevering van het vierde seizoen.

Fans maakten ook al kennis met de 29-jarige leerkrachte Annelies uit Kessel-Lo en de 30-jarige Antwerpse Joris, een zaakvoerder in de IT-sector. Annelies doopte haar toekomstige echtgenoot in aanloop naar hun huwelijk “Hugo”, naar haar favoriete cocktail. Op de vooravond van de trouw, schrijft ze hem een emotionele brief. Vlaanderen kent Hugo’s echte naam ondertussen al, Annelies nog niet. Of, en met hoeveel enthousiasme Annelies en Joris ‘ja’ zeggen, komt de kijker te weten in de tweede aflevering op maandag 4 februari.

Verder maken we kennis met de andere vier deelnemers: Line (29), een mandaatassistente uit Antwerpen, Elke (37), een product assistant uit Zwijndrecht, Victor (29), een Antwerpse office manager en Tim (35), key account manager wonend in Schoten. Wie wordt aan wie gekoppeld? Hoe beleven zij de aanloop naar hun huwelijk? En – ook niet onbelangrijk – wat voor vrijgezellenfeesten hebben hun vrienden voor hen in petto?

Aflevering 2 van Blind Getrouwd, maandag 4 februari om 20.35 bij VTM

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Blind Getrouwd VTM

Meer nieuws

Thuis: Rosa voelt zich in de steek gelaten

Televisie 24 maart 2023

Familie: De avond van Benny en Samira loopt niet zoals gepland

Televisie 24 maart 2023

Wittekerke: Frank wil Nellie opbeuren

Televisie 24 maart 2023

Thuis: Nancy is jaloers

Televisie 23 maart 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.