Sinerjey, de man van Marthe De Pillecyn van K3, is razend op het weekblad Dag Allemaal. In een post die wij van één van onze bezoekers kregen, lezen we dat hij boos is op het weekblad omdat zij een foto van hem en Marthe tijdens de bv-première van de nieuwe show van Cirque Du Soleil hebben gepubliceerd.
De man is boos op één van de journalisten en de man serieus door het slijk. Sinerjey noemt de journalist “een verschrikkelijke man”. We begrijpen de boosheid van Sinerjey, maar dat Marthe met haar man op een première opduikt, dat is groot nieuws, temeer omdat dat iets zeldzaam is.
Het was voor Sinerjey misschien verstandiger geweest om niet de dag te gaan waarop de bv’s naar Cirque Du Soleil gingen.
Door zijn post op zijn sociale media, zorgt Sinerjey er trouwens voor dat ook wij Dag Allemaal vastnamen om de bewuste foto te zoeken. Eerlijk? We hadden er over gekeken.
Misschien was het beter geweest om het hele voorval gewoon te negeren en voorbij te laten gaan, nu heeft Sinerjey – wellicht ongewild – nog meer aandacht naar zich toe getrokken.

Foto: Mudoo.be