MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Nederlandse chauffeur krijgt vier boetes in één klap
Televisie

Nederlandse chauffeur krijgt vier boetes in één klap

25 oktober 2017
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

In de derde aflevering van Alloo bij de Wegpolitie wordt een Nederlandse automobilist aan de kant gezet wegens agressief rijgedrag. Hij reed 170 kilometer per uur, haalde langs rechts in, spoorde andere bestuurders aan om sneller te rijden door met zijn lichten te knipperen en reed over een volle witte lijn. De inspecteurs tonen dan ook geen begrip voor de man en schrijven hem een boete van meer dan 500€ uit. En ook een vrouw die zich op een parkeerplaats voor personen met een handicap parkeert, wordt bestraft. “Nultolerantie wat dat betreft. Dat is asociaal gedrag. Eigenlijk moet ze blij zijn dat ze die plaats niet nodig heeft.”, aldus inspecteur Luc.

Een patrouille haast zich naar een verkeersongeval op de E313 in Grobbedonk waarin een vrachtwagen en personenwagen zijn betrokken. De bestuurster geeft een andere verklaring van het ongeval dan wat er op de veiligheidscamera te zien is. “Het is totaal anders gebeurd dan ze beweert”, concludeert inspecteur Francis.

Daarnaast krijgt Griet, de enige vrouwelijke inspecteur in de reeks, te maken met een ontevreden chauffeur.  “Ik weet dat sommige mensen het moeilijk hebben om bekeurd te worden door een vrouw. Niet iedereen, maar dat gebeurt soms wel.”, legt ze uit aan Luk. Ook een vrachtwagenchauffeur die een verkeerd inhaalmanoeuvre uitvoert, wordt op de bon geslingerd. De documenten van zijn vrachtwagen zijn zo netjes in orde dat Luk al lachend de inspecteurs korting vraagt op de boete. Daar hebben de inspecteurs geen oor naar: “We staan niet op de markt, hé Luk”.

Een bus met bejaarden wordt uit het verkeer gehaald. “Wij zijn onderweg naar een verrassingsoptreden om de verjaardag van onze dames te vieren. En de mannen mogen mee”, legt de organisatrice uit. Terwijl de inspecteurs de documenten en de bus controleren, doet Luk dienst als publieksopwarmer. De bejaarden zijn duidelijk niet van plan hun goed humeur te verliezen door het oponthoud. De schlagers galmen door de boxen en worden uit volle borst meegezongen.

Alloo bij de Wegpolitie, donderdag 26 oktober 2017 om 21.45 uur bij VTM.

De afleveringen van Alloo bij de Wegpolitie zijn live en uitgesteld te bekijken via vtm.be en de VTM-app.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Meer nieuws

Wittekerke: Geert wil terug bij de politie

Televisie 7 juni 2023

Thuis: Marianne heeft afleiding nodig

Televisie 7 juni 2023

Wittekerke: Veerle maakt Bart jaloers

Televisie 6 juni 2023

Familie: Lars gaat tot het uiterste

Televisie 6 juni 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.