MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Raf Van Brussel en Rani De Coninck gaan voor een andere job
Radio

Raf Van Brussel en Rani De Coninck gaan voor een andere job

13 maart 2022
Facebook Twitter WhatsApp Email
Joe-dj's Raf Van Brussel en Rani De Coninck - © DPG Media
Joe-dj's Raf Van Brussel en Rani De Coninck - © DPG Media
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Is dit nu de job van mijn leven of geef ik mijn carrière een nieuwe wending? Veel veertigers en vijftigers staan op een punt in hun carrière waarbij ze twijfelen of ze hun huidige job nog jaren willen blijven doen.

Om hen te helpen in de zoektocht naar een nieuwe uitdaging gaan Raf Van Brussel en Rani De Coninck vanaf maandag 14 maart iedere weekdag voor een carrièreswitch met Raf en Rani’s Job Roulette.

De hele week lang gaan Joe-dj’s Raf en Rani nieuwe uitdagingen aan en proeven ze van verschillende jobs. Iedere dag draaien Raf of Rani aan de ‘Job Roulette’ vol jobsuggesties van de Joe-luisteraar en komen ze te weten in welke job ze de volgende dag terecht komen.  Na een pittige dag op de nieuwe werkplek, brengen ze tussen 16.00 uur en 18.00 uur verslag uit in de studio. Daarnaast kunnen luisteraars de hele week lang vragen stellen aan verschillende loopbaanspecialisten, delen luisteraars verhalen over onverwachte carrièremoves en zoomen Raf en Rani in op knelpuntberoepen.

“Ik heb al 30 jaar het geluk elke dag te mogen doen wat ik zo graag doe en hoop dit nog heel lang te kunnen doen. Jammer genoeg is dat niet voor iedereen zo en dan wordt het misschien tijd om het over een andere boeg te gooien. Raf en ik willen de luisteraar die dat overweegt met veel plezier op weg helpen en inspireren.”

Rani De Coninck

“Daarom gaan we vanaf volgende week iedere dag aan de slag op een nieuwe werkplek. Onze Joe-luisteraars hebben heel wat jobsuggesties ingestuurd en enkelen daarvan gaan wij dus ook echt uitproberen. Stiekem hoop ik dat ik een dagje mag meedraaien bij de politie, als kind droomde ik er van om rechercheur te worden. (lacht)”

Raf Van Brussel

Raf en Rani’s Job Roulette, van 14 tot 18 maart 2022 tussen 16.00 uur en 18.00 uur bij Joe.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

JOE Raf en Rani’s Job Roulette Raf Van Brussel Rani De Coninck

Meer nieuws

Allereerste editie van de Kastaars! pakt uit met grootse televisie- en radioshow

Radio 18 januari 2023

Peter Van de Veire elke ochtend op tv

Radio 18 januari 2023

Gustaph moet onze eer hoog houden op Eurovisie Songfestival

Radio 15 januari 2023

Ontdek de genomineerden voor de Kastaars!

Radio 9 januari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.