MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Slapend grillen in de halve finale van ‘Grillmasters’
Televisie

Slapend grillen in de halve finale van ‘Grillmasters’

2 juli 2019
Facebook Twitter WhatsApp Email
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

De halve finale van ‘Grillmasters’ brengt de kandidaten naar het stadspark van Antwerpen. Daar duiken ze in het gezelschap van een mariachiband in de keuken van Mexico, het land van de tequila, fajita’s en taco’s.

Vertrouwd terrein voor wereldreizigers en foodies Wannes en Gilles. Zij gaan voluit voor een finaleplaats, al is dat niet het enige wat hem zenuwachtig maakt. “De dag voor de finale is de bevalling van mijn vrouw gepland. Ik hoop dat ik mijn dochter én een Gouden Grill zal kunnen vasthouden die dag. Verdoeme het zijn spannende dagen.”

Ook Bram en Tamara voelen zich thuis in de Mexicaanse keuken. Zij dromen luidop van een foodtruck die taco’s serveert. Afgaan voor een gezelschap Vlaamse Mexicanen willen ze dus helemaal niet.

Welke drie duo’s halen de finale van ‘Grillmasters’?

Na de Mexicaanse opdracht staat er een nachtproef gepland. De vier duo’s moeten een hele nacht grillen in Amerikaanse stijl. Elk duo krijgt een spit en een varkentje.

Voor Samy en Liza is een varken aan het spit een droom die uitkomt. Zelfs als dat betekent dat ze de hele nacht rechtopzittend moeten slapen naast het vuur.

De eters van dienst zijn Roel Vanderstukken en zijn vrouw Anne-Sophie Balsing. Zij woonde ruim drie jaar in de Verenigde Staten en kan als geen ander de broodjes pulled pork beoordelen.

© VIER
© VIER

Slechts één van de laatste vier Grillmaster-duo’s haalt de finale van volgende week niet.

De halve finale van ‘Grillmasters’, woensdag 3 juli 2019 om 20.35 uur op VIER.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Grillmasters Roel Vanderstukken

Meer nieuws

Thuis: Adil pakt Christine aan

Televisie 31 maart 2023

Familie: Belangrijke dag voor Benny en Samira

Televisie 31 maart 2023

Thuis: Alarm in Bar Madam

Televisie 30 maart 2023

Familie: De stoppen slaan door bij Véronique

Televisie 30 maart 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook
Toplinks
  • Ali Express
  • Hema
  • Hema
  • Ali Express
  • Tickets Plopsa
  • Bestel hier uw favoriete boek

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.