MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook Twitter Instagram RSS
MUDOO
  • Home
  • Televisie
  • Radio
  • Dossiers
    • Voorjaar 2022
    • Najaar 2022
  • Video
  • Nieuwsbrief
Facebook
MUDOO
Home » Sam De Bruyn keert eenmalig terug naar Studio Brussel
Radio

Sam De Bruyn keert eenmalig terug naar Studio Brussel

24 april 2021
Facebook Twitter WhatsApp Email
Sam De Bruyn - © Studio Brussel
Sam De Bruyn - © Studio Brussel
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Email

Alweer een zomer zonder verre reizen. Gelukkig kan je nog reizen in je hoofd. En daar helpt Sam De Bruyn graag een handje bij.

Vanaf zondag 25 april presenteert Sam De Bruyn negen zondagen lang tussen 10.00 uur en 12.00 uur een eigen programma op Studio Brussel. Met Reizen De Bruyn neemt hij iedereen mee op een trip langs zijn negen favoriete muzikale landen.

Muzikale reis

Globetrotter en reisliefhebber Sam neemt tijdens zijn eenmalige terugkeer alle Studio Brussel-luisteraars mee op een muzikale trip. Reizen De Bruyn, dat is elke week een muzikale reis naar een ander land. Zo houdt Sam onder meer halt in Zweden, Ijsland, Australië, Schotland en Zuid-Afrika.

“Ik kijk er heel hard naar uit om nog eens terug te keren naar Studio Brussel. En dan zéker om mijn twee grootste passies te combineren: reizen en muziek. Zalig toch!”

Sam De Bruyn

“Het is een blij weerzien met Sam als fervent reiziger en muziekliefhebber. Ook deze zomer zullen we waarschijnlijk nog niet kunnen reizen zoals we gewend zijn. Maar gelukkig is er nog altijd muziek. Van Australië tot Zuid-Afrika, met Reizen De Bruyn is een muzikale reis voor al onze luisteraars gegarandeerd. We zijn dan ook enthousiast om deze top radiomaker opnieuw te horen.”

Jan Van Biesen (nethoofd Studio Brussel)

Sam De Bruyn presenteerde eerder al van 2008 tot 2015 op Studio Brussel programma’s als Sound of Sam, Zet ‘m op Sam en Vrienden van de Radio. Hij liet zich ook drie keer opsluiten in het glazen huis van Music For Life (2009-2011) en presenteerde in 2014 De Warmste Week.

Reizen De Bruyn: vanaf 25 april 2021, elke zondag tussen 10.00 uur en 12.00 uur op Studio Brussel.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Mudoo.be

Reizen De Bruyn Sam De Bruyn Studio Brussel

Meer nieuws

Allereerste editie van de Kastaars! pakt uit met grootse televisie- en radioshow

Radio 18 januari 2023

Peter Van de Veire elke ochtend op tv

Radio 18 januari 2023

Gustaph moet onze eer hoog houden op Eurovisie Songfestival

Radio 15 januari 2023

Ontdek de genomineerden voor de Kastaars!

Radio 9 januari 2023
Volg ons op sociale media
  • Facebook

MUDOO brengt je dagelijks het laatste nieuws over de Vlaamse televisie- en radiozenders en streamingplatformen op uw scherm.

  • Over ons
  • Vacatures
  • Contacteer ons
  • Adverteren
  • Cookie-instellingen
  • Privacy Policy
Facebook RSS
Copyright © 2017 - 2023 Showcomm BV - De Smedt Peter.

Geef een zoekterm in en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.